fbpx

חייגו אלי

אודותיי

ברוכים הבאים ל"סטודיו תשרי" – מרחב יצירה ולמידה ייחודי לאמנות הציור. בסטודיו שלי, אני מציע קורסים וסדנאות מקצועיות לציור, באווירה מזמינה ומעוררת השראה, המתאימה גם למתחילים וגם למתקדמים בתחום.

ב"סטודיו תשרי", תמצאו מגוון רחב של חומרי ציור איכותיים ומתקדמים, במרחב מעוצב ונעים, המאפשר לכל אחד לבטא את עצמו בדרכו הייחודית.

אני מאמין שלכל אחד יש את היכולת לצייר וליצור, ובסטודיו תשרי אני מספק את הסביבה המושלמת לפריחה זו. הצטרפו אלי לחוויה מרתקת של ציור, למידה והתפתחות אישית דרך האמנות.

 • קורס יחודי ברישום וציור מהתבוננות במודל בסטודיו תשרי, המהווה הזדמנות לשכלול הכלים ברישום ובעבודה בצבעי פסטל יבש באופן מקצועי.

  במסגרת הקורס יושם דגש על לימוד היסודות החשובים ברישום וציור מודל כגון: מבנה (פרופורציות), הקצרה (פרספקטיבה) ונפח (אור צל).

  השיעורים ילמדו שלב אחר שלב באופן מובנה ע"י הסבר והדגמה טכנית של המורה, נלמד לזהות ולפתח את הייחודיות בעצמנו תוך פיתוח חשיבה ומודעות לערך האמנותי.

מי אמר שצריך מזל מהיום על מנת לעבוד את מבחני הכניסה ללימודים גבוהים באדריכלות עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי או אמנות צריך רק הכוונה מדויקת !

במסגרת השיעורים יינתנו לכם הכלים המקצועיים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של בתי ספר אקדמיים :בצלאל , המכון הטכנולוגי בחולון , סמינר הקיבוצים שנקר מדרשה ועוד.

בזמן קצר ובהכוונה אישית וממוקדת ניצור תיק עבודות ייחודי ואישי שיביא לידי ביטוי יכולות טכניים וחשיבה מקורית ויצירתית, נלמד כיצד לעמוד בהצלחה במבחני רישום וצבע. לעמוד בראיון מול ועדות קבלה בביטחון וכריזמה.

אז אל תחכו לרגע האחרון !

עכשיו הזמן הרשמו  לקורס "בניית תיק עבודות" בסטודיו פרטי בהנחיית אמן בעל ניסיון רב בתחום והצלחה יתרה לאורך השנים של רבים שהתקבלו וכיום מהמובילים בתחומם. 

לפרטים נוספים ותיאום למפגש 

דברו איתי כבר עכשיו –052-8656848 – ראובן

מנחה ראובן תשרי 

הבנה עמוקה בסודות הרישום מהווה בסיס איתן של כל צייר ראליסטי. בסדנה יוצאת דופן תחשפו ליסודות טכניקת ציור מקצועי בצבעי פסטל.

כיצד יוצרים קומפוזיציה בעלת מבנה רעיוני? כיצד מתרגלים התבוננות צורנית (פורמליסטית) מול המציאות? כיצד יוצרים פרספקטיבת עומק ומרחב תלת ממדי על הנייר?

 • במסגרת השיעורים ילמדו הטכניקות החשובות בציור בפסטל מהתבוננות ,תוך היכרות עם  תורת הצבע ויישומה בפרקטיקה. 
 • השיעורים יועברו באופן דידקטי, תוך הדגמה פרקטית של המורה, 
 • השיעורים ילמדו שלב אחר שלב תוך מודעות לרמה האישית של כל משתתף ועידוד לשיפור ע"י משוב מובנה. 
 • במסגרת השיעורים נתנסה ניגע במגוון נושאים כגון: אובייקט, נוף גוף  דיוקן ועוד

הצלחת הסדנה מצריכה גמישות מחשבתית, אורך רוח סבלנות והתמדה בתהליך. 

סדנה קצרה בה נלמד את מלאכת הציור בצבעי שמן במסגרת השיעור יתנסו התלמידים במגוון נושאים כגון נוף- /גוף-/ דיוקן- /אובייקטים ועוד נצייר מול התבוננות במרחב, ובמודלים, נלמד לקבל השראה מצילומים וללמוד לחשוב בהשראת יצירות מופת. השיעורים ייבנו באופן כרונולוגי על מנת להעניק לתלמיד את הכלים איתם יוכל ליצור את שפתו האישית ולעסוק בנושאים המעניינים אותו. השיעורים יילמדו על פי הקצב האישי של כל אחד, תוך הכרות עם השדה האמנותי העכשווי. במסגרת הקורס יושם דגש על שני ערוצים עיקריים: פיתוח המודעות לאיכות השפה האישית ושיפור המיומנות הטכנית, 

הקורס מתאים למתחילים, הרוצים לגלות את עולם הציור בצבעי שמן וליוצרים ותיקים הדורשים בהתמקצעות הטכניקה ופיתוח השפה האישית..

לפרטים נוספים ועלויות תתקשרו 052-8656848 

קורס מובנה בו נלמד את יסודות הטכניקה בצבעי מים. הקורס מתאים לכל מי שסקרן וגם למי שלא התנסה בציור כלל. השיעורים בנויים מהדגמה והכוונה אישית שלב אחר שלב.

מה נלמד?

 • כיצד לבחור את נושא הציור. על מנת להבין את כוחו של הרעיון.
 • לימוד רישום והכנה לקראת שלב הצבע 
 • לימוד שלבי כללי העבודה בצבעי המים. מבהיר לכהה/ משקוף לאטום / מחמים לקרים וכו' 
 • פיתוח שפה אישי וייחודי של כל משתתף. 

צבעי מים נחשבים למדיום אנין ואינטימי המצריך רגישות גבוהה. הקסם בצבעי מים הוא היחסים הרנדומליים בין משיכת המכחול כמות הפיגמנט לבין הנייר והמים כל אלו מהווים חוויה חד פעמית המצריכה מהאמן מודעות וריכוז בזמן העבודה. יחד עם זאת על האמן להרפות מהשליטה בתוצאה ולפנות מקום למקריות החד פעמית שהיא תמיד מפתיעה ולא צפויה, יחסים אלו בין "כוונה להפתעה" הם היופי בציור צבעי המים  

נלמד שלב אחר שלב את טכניקת הציור הכולל הסבר מקצועי בעניין חומרים וכיצד להשתמש בהם נכון. 

השיעורים ילמדו ע"י הדגמה אישית ומעורבות המשתתף ע"י משוב והכוונה לשיפור.   

הקורס מתאים לכל מי שסקרן לגלות את היופי בפעולה הציור המשלבת בין מיומנות מודעות, ספונטניות, ואינטואיציה.

אין צורך בניסיון או ידע קודם –  הנחייה מקצועית

סדנה ייחודית בה ניתן לתת מודע להופיע על פני הדף. בהנחיה מקצועית נצייר בצבע, קו, כתם ותנועת מכחול ונראה כיצד הנסתר והאקראי מקבל לגיטימציה ליצירה. 

נלמד לזהות הזדמנויות  ולפתח מהם עולמות דמיוניים של יופי ורגש. נשים לב לבחירות האינטואיטיביות שלנו כמו צבע, אופן הפעולה ומיקום הדימוי על פני הדף נכיר באינסטינקט ובאינטואיציה וניתן להם משמעות וקונקרטיות בעבודות שלנו.

הסדנה מתאימה למי שמצייר ולמי שלא צייר מעולם, אך אוהב וסקרן להתנסות בפעולת הציור, כחוויה המחברת בין הרוח לחומר. 

– לפרטים נוספים -ראובן   0528656848

גלריה

לקוחות מרוצים

השאירו פרטים
ואחזור אליכם בהקדם